Main Page

Allikas: KakuWiki
Redaktsioon seisuga 5. märts 2009, kell 00:30 kasutajalt Kakk (arutelu | kaastöö)
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti

Mis koht see on?

KakuWiki on mõeldud info kogumiseks ja vahetamiseks erinevatel teemadel (vt allpool). Vähemalt esialgu tuleb kaasalöömiseks-rääkimiseks endale kasutaja teha ja sellega sisse logida (sodijaid on kahjuks liiga palju - alates detsembrist 2008 on ka kasutajakontode loomine peatatatud). Asjalikud lisandused on aga enam kui teretulnud. Osa materjale on eesti- ja osa ingliskeelsed (viimaste hulka kuuluvad peamiselt rahvusvahelise õppe- ja koostööga seonduvad asjad).

Tähelepanuks - KakuWiki kasutab litsentsina GNU FDL-i nagu Wikipedia. Seepärast palun siia range autorikaitse all olevat materjali mitte panna.

What place is it?

The OwlWiki is meant to collect and exchange information on various subjects (see below). At least for some time, registration/logging in will be required in order to participate (due to abundance of spammers - since December 2008, account creation is also suspended. If you need one, please mail me). Worthy contributions, however, are more than welcome. Some materials are in Estonian, some in English (mostly the ones which are related to different international projects).

Please note that this wiki uses GNU FDL (just like Wikipedia) - therefore, please do not submit materials which are covered by traditional strict copyrights.


Eesti keeles

Kaku enda asjad

Need on eeskätt endale tehtud - see aga ei tähenda, et teised neid uurida ja vajadusel täiendada ei võiks...

Vaba tarkvara
Kogukonnad ja vaba kultuur
IT eetika- ja õigusküsimused
IT turva- ja privaatsusküsimused
Sotsiaalne tarkvara
IT ajalugu
Võrgusuhtlus ja -psühholoogia
Puuetega inimesed, eripedagoogika ja tugitehnoloogia
Võitluskunstid

Kursused & materjalid

Siin arendab Kakk oma tulevasi kursusi (eestikeelseid - ingliskeelsed on IMKE all). Arvamused ja abi on teretulnud. NB! Need on ainult toorikud - valmis materjalid lähevad vastava kursuse alla Kaku Akadeemiasse.

Vaba tarkvara meetodid ja praktikad (TLÜ informaatika, kevadsemester 2007)


Huvitavaid kursusi laiast ilmast


Sodinurk

E-Ülikooli konverents 2007 Tartus - ettekande viited

In English

IMKE
The Playful Cleverness Reading List